Штучне хутро в інтер’єрі: 30 зимових ідей

Коли на вулиці зимно, що може бути приємніше, ніж опинитися дома і відчути ласкавий дотик хутряного килима?

Покривала і накидки, подушки, килимки з хутра створюють по-справжньому зимовий затишок.

Хутро і шкури з давніх часів використовують для оформлення житла. Вони роблять інтер’єр більш теплим, комфортним і розкішним.

Проте натуральне хутро коштує нечуваних грошей. Та й чи варто приносити живу істоту в жертву лише для того, щоб прикрасити свій дім.

На щастя зараз є великий вибір штучних аналогів шкур. Зовні вони дуже схожі на натуральні, проте при цьому жодна жива істота не страждає. Є ще одна приємна опція — доступна вартість.

На сьогодні використання штучного хутра не є показником економ класу ані в дизайні інтер’єру, ані в моді. Скоріше це показник свідомості людини і її турботи про природу.

На відміну від натурального штучне хутро має більш широку кольорову палітру і вражає багатством фактур, через це навіть знамениті дизайнери з задоволенням використовують його в своїх роботах.

Штучне хутро і фальшиві шкури прикрашають інтер’єри будь-якого стилю: від суворого мінімалізму і демократичного скандинавського до розкішної класики і блискучого ар-деко.

Хутряний аксесуар — це яскравий і самодостатній акцент, саме тому тут головне  – не переборщити. Один великий чи кілька невеликих пухнастих елементів буде достатньо для того, щоб створити затишний інтер’єр, але не перевантажити його.

Серед переваг штучного хутра можна відзначити те, що воно не потребує якогось спеціального догляду. Суха чистка пилососом і ручне прання мильним розчином відмінно ним переноситься. Єдиним обмеженням є те, що не варто використовувати хутро в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Хутро і шкури для оформлення житлового простору — тенденція в дизайні інтер’єру не нова, проте незмінно популярна, особливо в країнах з холодним кліматом. Адже взимку нічого не може бути затишніше і тепліше!

Джерело: https://vannadecor.ru/dizajn-i-dekor/shkura-iskusstvennaya-2.html

Поділитись:

You may also like