Питання і відповіді

Про бренд Donglim Tissavel та його переваги

Штучне хутро Tissavel недарма вважається найякіснішим серед “побратимів”. Секрет преміальної якості цього екохутра ґрунтується на використанні виробником  запатентованої технології, яка дозволяє з полімерних і бавовняних волокон створити довговічний, міцний, теплий і легкий матеріал найрізноманітніших  кольорів і відтінків.

Крім того, Tissavel вигідно відрізняється від більш дешевих аналогів тим, що інноваційні технології, використані при його виробництві, зробили це екологічне хутро зовні і тактильно таким, що практично не відрізняється від натурального, а за деякими характеристиками навіть перевершує його.

Сьогодні в світі не існує аналогів продукції компанії Donglim Tissavel. А те, що ця компанія прискіпливо ставиться до іміджу кращого у світі штучного матеріалу, який імітує натуральне хутро тварин, а також якості своєї продукції, переконує нас, що Tissavel ще довго утримуватиме пальму першості на ринку екохутра преміальної якості.

Екохутро Tissavel виготовляється з м’яких і пружних мод-акрілових волокон,  стійких до сонячного світла, вітру, тепла і полум’я.

Унікальна технологія виробництва екологічного хутра преміальної якості дає можливість створити волокно, яке  менше поглинає вологи і швидко сохне, не втрачаючи при цьому форми.

Серед незаперечних переваг штучного хутра Tissavel: 
 
  • Преміальний зовнішній вигляд

Екологічне хутро Tissavel важко відрізнити зовні від натурального, при цьому за багатьма  характеристиками воно сміливо конкурує з хутром тварин. А ось можливість фарбувати штучне хутро у всі кольори веселки робить цей матеріал настільки улюбленим дизайнерами, оскільки не обмежує політ їх невгамовної фантазії. 

Крім того, запатентований колись французькою фабрикою Tissavel унікальний спосіб «вплетення» ворсу в полотно штучного хутра робить його дивовижно пластичним, що дозволяє матеріалу в готовому виробі елегантно драпіруватися по фігурі. А це ще один великий плюс для дизайнерів і модниць. 

  • Міцне і довговічне полотно

За унікальною технологією виготовлення штучного хутра Tissavel ворсинки міцно вв’язуються в основу, за рахунок чого з полотна не випаде жодна ворсинка, а матеріал в виробі служитиме вірою і правдою довгі роки, не втрачаючи форми і вигляду.

  • Наявність «підшерстку»

Штучне хутро Tissavel має остьовий ворс і підшерсток, як і натуральне хутро. Завдячуючи технології вплетення більш тонкого і короткого ворсу в полотно екологічного хутра Tissavel  в наших шубках, пошитих з цього штучного матеріалу, буде тепло навіть у люті морози. Цей “подшерсток” зберігає тепло, не боїться вологи і не створює «парникового ефекту», не деформується при підвищених чи понижених температурах. 

  • Не боїться ані снігу, ані дощу, ані вологи
  • Простий в догляді

Екохутро Tissavel можна прати в домашніх умовах на делікатному режимі чи піддавати щадній хімчистці.

  • Не боїться молі 
  • Не линяє і не жовтіє
  • Піддається вторинній переробці
  • Легка вага
  • Етичність

Це, мабуть, НАЙГОЛОВНІША перевага штучного хутра, оскільки при його виробництві не страждає жодна жива істота.

Більш детально про переваги екохутра читай тут: https://ecomex.com.ua/pro-nas/?lang=uk

Про догляд за виробами зі штучного хутра Tissavel

Однією з найголовніших переваг виробів, виготовлених зі штучного хутра Tissavel, є те, що їх можна прати у домашніх умовах.
 
Прання
Для цього необхідно скористатися делікатним режимом, наприклад, «прання шерсті, шовку» (залежить від опцій вашої пральної машини) чи випрати виріб вручну.
Температура прання не повинна перевищувати 30-40 градусів.
Прати рекомендується пральними засобами для виробів з пуху, шерсті, шовку, які в величезній кількості представлені на ринку.
Наполегливо рекомендується використовувати режим подвійного полоскання.
 
Віджимання
Якщо вы перете штучне хутро цілим полотном, то віджимайте на здоров’я, проте поводячись з ним делікатно, але якщо мова йде про шубку з екологічного хутра, то від віджимання краще утриматися. 
 
Сушка
Попередньо давши воді стекти, наприклад, в ванній, випраний виріб з екохутра сушити на вішаку, не використовуючи при цьому додатково жодних теплових приладів (праска, фен, обігрівач, батарея).
 
Подальший догляд
Висушену шубку добре струсити і розчесати у напрямку ворсу масажною щіткою чи гребенем з тупими і рідкими зубцями.
 
За наявності локальних забруднень, достатньо просто видалити плями за допомогою губки, змоченої мильним розчином.
 
Місця затирання на виробі зі штучного хутра (плечі, манжети, кишені) необхідно періодично розчісувати.
 
Дотримуйтесь цих нехитрих правил, і виріб з еко хутра Tissavel, не втрачаючи свого початкового вигляду, тішитиме вас довгі роки!

Вироби з екохутра Tissavel чудово переносять  хімчистку. При сильних забрудненнях хімічна чистка буде найбільш прийнятним варіантом  догляду.

На бирках Tissavel найчастіше зустрічаються значки, які означають “не відбілювати” і “не прасувати”, а хімчистку рекомендують здійснювати в щадному режимі з застосуванням будь-яких речовин, крім трихлоретилену. 

Дотримуйтесь цих нехитрих правил, і виріб з екохутра Tissavel, не втрачаючи свого початкового вигляду, буде тішити вас довгі роки!

Про зберігання виробів з екохутра Tissavel

Зберігати екошубу зі штучного хутра Tissavel найкраще на плечиках в просторій шафі.
Якщо залишити таку шубку на тривалий час складеною, на ній можуть залишитися лінії згинів. Їх найчастіше можна прибрати гребінцем, але шубка прослужить довше, якщо, дотримуючись  необтяжливих  правил, все ж зберігати таку річ на вішалці. 
Не в сезон бажано зберігати екошубу в чохлі, на вішачку в нетісній  шафі.