Питання і відповіді

Про бренд Donglim Tissavel та його переваги

Штучне хутро Tissavel недарма вважається найякіснішим серед “побратимів”. Секрет преміальної якості цього екохутра полягає у запатентованій технології, яка дозволяє з полімерних та бавовняних волокон створювати довговічний, міцний, теплий та легкий матеріал найрізноманітніших кольорів та відтінків.

Крім того, Tissavel вигідно відрізняється від дешевших аналогів тим, що інноваційні технології, використані для його виробництва, зробили це екохутро таким, яке зовні і тактильно практично не відрізняється від натурального, а за деякими характеристиками навіть перевершує його.

Сьогодні у світі не існує аналогів продукції компанії Donglim Tissavel. А те, що ця компанія дуже серйозно ​​ставиться до іміджу кращого у світі виробника штучного матеріалу, що імітує натуральне хутро тварин, а також до якості своєї продукції, надає впевненості у тому, що Tissavel ще довгі роки утримуватиме пальму першості на ринку штучного хутра преміальної якості.

Штучне хутро Tissavel виготовляється з м’яких та пружних мод-акрилових волокон, стійких до сонячного світла, вітру, спеки та полум’я.

Унікальна технологія виробництва екологічного хутра преміальної якості дає можливість створити волокно, яке менше поглинає вологу і швидко сохне, не втрачаючи при цьому форми.

Серед беззаперечних переваг екохутра Tissavel:
  • Преміальний зовнішній вигляд

Екохутро Tissavel важко відрізнити від натурального хутра, при цьому за багатьма характеристиками воно сміливо конкурує з хутром тварин. А можливість фарбувати штучне хутро всіма кольорами веселки робить цей матеріал надзвичайно привабливим для дизайнерів, бо не обмежує польоту їхньої нестримної фантазії. 

Крім того, запатентований колись французькою фабрикою Tissavel унікальний спосіб «вплетення» ворсу в полотно штучного хутра робить його дивовижно пластичним, що дозволяє матеріалу в готовому виробі елегантно драпіруватися по фігурі. А це ще один великий плюс для дизайнерів і модниць. 

  • Міцне і довговічне полотно

За унікальною технологією виготовлення штучного хутра Tissavel ворсинки міцно вплітаються в основу, за рахунок чого з полотна не випаде жодна ворсинка, а матеріал у виробі служитиме вірою і правдою довгі роки, не втрачаючи форми і вигляду.

  • Наявність «підшерстку»

Штучне хутро Tissavel має остьовий ворс та підшерсток, як і натуральне хутро. Завдяки технології вплетення більш тонкого і короткого ворсу в полотно екохутра Tissavel у наших шубках, зшитих з цього штучного матеріалу, буде тепло навіть у люті морози. Цей “підшерсток” зберігає тепло, не боїться вологи і не створює «парникового ефекту», не деформується за високих чи низьких температур. 

  • Не боїться ані снігу, ані дощу, ані вологи
  • Просте у догляді

Екохутро Tissavel можна прати в домашніх умовах у пральних машинах на делікатному режимі чи піддавати щадному хімічному чищенню.

  • Не боїться молі 
  • Не линяє і не жовтіє з часом
  • Піддається вторинній обробці
  • Має легку вагу
  • Етичне

Це, мабуть, НАЙГОЛОВНІША перевага штучного хутра, оскільки під час його виробництва не страждає жодна жива істота.

Більш детально про переваги екохутра читай тут: https://ecomex.com.ua/about/

Про догляд за виробами зі штучного хутра Tissavel

Одна з найголовніших переваг виробів, виготовлених зі штучного хутра Tissavel, те, що їх можна прати в домашніх умовах.
Прання
Для цього потрібно скористатися делікатним режимом, наприклад, «прання вовни, шовку» (залежить від опцій вашої пральної машини) або випрати виріб вручну.
Температура прання не повинна перевищувати 30-40 градусів.
Прати рекомендується миючими засобами для пуху, вовни, шовку, які у величезній кількості представлені на ринку.
Рекомендовано використовувати режим подвійного полоскання.
Віджим
Якщо ви перете штучне хутро цілим полотном, то віджимайте на здоров’я, дотримуючись проте делікатності, але якщо йдеться про шубку з екохутра, то від віджиму краще утриматися.
Сушіння
Попередньо давши воді стекти, наприклад, у ванній, випраний виріб з екохутра повісити сушитися на вішачках, не використовуючи при цьому додаткових теплових приладів (праска, фен, обігрівач, батарея).
Подальший догляд
Висушену шубку добре струсити і розчесати у напрямку ворсу масажною щіткою або гребенем з тупими та рідкими зубами.
За наявності локальних забруднень досить просто видалити плями за допомогою губки, змоченої мильним розчином.
Місця затирання на виробі зі штучного хутра (плечі, манжети, кишені) необхідно періодично розчісувати.
Дотримуйтесь цих нехитрих правил, і виріб зі штучного хутра Tissavel радуватиме вас довгі роки, не втрачаючи свого первісного вигляду!

Вироби з екохутра Tissavel чудово переносять хімчистку. При сильних забрудненнях хімічне чищення буде найбільш прийнятним варіантом догляду.

На бірках Tissavel найчастіше зустрічаються значки, які означають “не відбілювати” і “не прасувати”, а хімчистку рекомендують здійснювати в щадному режимі із застосуванням будь-яких речовин, окрім трихлоретилену.

Про зберігання виробів зі штучного хутра Tissavel

Зберігати екошубу зі штучного хутра Tissavel найкраще на плечиках у просторій шафі.
Якщо залишити таку шубку на довгий час у складеному вигляді, на ній можуть залишитись лінії згинів. Їх найчастіше можна прибрати гребінцем. Але шубка прослужить довше, якщо, дотримуючись необтяжливих правил, все ж таки зберігати таку річ на вішалці.
Поза сезоном бажано зберігати шубу зі штучного хутра в чохлі, на вішаку в нетісній шафі.