Про нас

Про нас

Donglim Tissavel
Тут народжується екохутро

Компанія Екомех з’явилась у 2018 році після усвідомлення, що наш український споживач вартий того, щоб виглядати вишукано і яскраво навіть у період сірих зимових буднів, а вітчизняний ринок не пропонує нічого, що могло б йому в цьому допомогти.

Погодьтесь, нема нічого більш органічного у холодний період року, ніж загорнутися в пухнасту розкіш. Здавна для людини у північній півкулі носіння хутра було не лише способом пережити холодну зимову погоду, але й переконливим показником її статусу і достатку.

Ми також любимо хутро, проте наша любов до тварин не дозволяє пропонувати клієнтам їх  шкурки. Ось ми й замислились над питанням, як же зшити шубку з леопарда так, щоб жоден леопард не постраждав, і зрозуміли, що настав час для чогось більш прогресивного і модного.

Віднедавна намітилась тенденція, коли все більше споживачів предметів розкоші з міркувань моралі чи за медичними показниками уникають хутра, відмовляючись від давніх звичок і уявлень. Носіння екохутра стає легше серцю і приємніше тілу.  Сучасне штучне хутро, з якого шиють одяг, сумки і аксесуари, виглядає не лише вишукано і розкішно, але й позбавляє любителів тварин почуття провини. Тим більше, що ми знайшли якісну етичну альтернативу натуральному хутру й пропонуємо нашим улюбленим клієнтам хутро екотварин: еконорки, екокролика, еколами, екобаранця. А народжуються ці чудові екозвірі преміальної якості на фабриці Donglim Tissavel.

Екохутро Tissavel

кілька фактів

Факт 1

Легке в догляді,
просте у зберіганні

Факт 2

Не боїться ані дощу,
ані мокрого снігу

Факт 3

Міцне і довговічне,
не витирається і не линяє

Факт 4

Тепле,
м'яке і ніжне на дотик

Факт 5

У кілька разів дешевше
хутра тварин

Факт 6

Під час виробництва
жодна тварина не пострадала

Виробництво екохутра Tissavel

замість тисячі слів одне відео

Відтворити відео

Більше інформації про  історію компанії Tissavel періоду її становлення, а також відео 1989 року про витоки виробництва всесвітньо відомого бренду екохутра також дивіться ТУТ.