Етична мода. Еколама – королева подіума

Останнім часом модний світ все частіше відмовляється від натурального хутра на користь штучного. Величезна кількість дизайнерів зі світовим іменем більше не використовують у своїх колекціях хутро тварин, активно замінюючи його на екологічне хутро. Dolce & Gabbana, Stella McCartney, Oscar de la Renta, Ralph Lauren, Valentino, Prada, Gucci, Armani, Michael Kors, Jimmy Choo, Versace, Furla, Tom Ford,  Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Kenneth Cole, J. Crew, Kate Spade, Shrimps, Alexander McQueen і Balenciaga – всі ці бренди зосередили свою професійну увагу на інноваційних матеріалах і почали використовувати продукцію виробників екохутра, які застосовують сучасні технології для виготовлення без шкоди для довкілля синтетичних тканин, що імітують хутро тварин.

Це перетворилося на світовий тренд. Раптом стало зрозуміло, що одяг з натурального хутра – це несучасно, некреативно і неетично. Саме тому на подіумі з’явилися моделі, загорнуті у «хутро» екотварин: еконорки, екопесця, екоєнота, еколами, екокролика, екобаранця, екововка, еколисиці та інших чудових мешканців «креативного лісу».

Відтепер якісне штучне хутро грає в колекціях модних будинків велику роль і носить горде ім’я high faux. Дизайнери бачать у штучному хутрі не лише альтернативу натуральному, але й абсолютно самодостатній матеріал, з яким цікаво експериментувати.

Одного разу прийнявши рішення замінити натуральне хутро альтернативним синтетичним, лідери світового модного ринку проголосили особливе ставлення до всього, що стосується захисту навколишнього середовища, оголосили війну несмаку і почали досліджувати нові кордони креативного дизайну, одночасно задовольняючи попит клієнтів на етичну продукцію.

Серед кращих виробників еко хутра – Donglim-Tissavel, де виробляють хутро за найбільш передовими технологіями. У каталозі Екохутро Україна ви можете побачити широку лінійку штучного хутра різноманітних фактур та кольорів від французького бренду етичного хутра Tissavel.

Ми почнемо знайомити вас з виготовленими з хутра екотварин чарівними модними моделями знаменитих дизайнерів. Сьогодні поговоримо про фаворитку світових подіумів – довговорсову «еколаму». Це еко-хутро обожнюють дизайнери, адже саме з цієї тканини відшиваються дивовижні, дещо «хуліганські» речі, які закохують у себе з першого погляду.

 

Отож, зустрічайте неперевершену «еколаму»!

Stella McCartney

Фото: Getty

Stella McCartney

Stella McCartney

Photo: PATRICK KOVARIK/AFP/Getty Images

Photo: PATRICK KOVARIK/AFP/Getty Images

Lanvin

Photo: Gianni Pucci / Indigitalimages.com

Ana Trosic Trajkovic

Image courtesy of Ana Trosic Trajkovic

Prada

Photo: Gianni Pucci / GoRunway.com

Dolce & Gabbana

Photo: Filippo Fior / Gorunway.com

Dolce & Gabbana

Photo: Filippo Fior / Gorunway.com

Our gallery

Michael Kors

Photo: Courtesy of Michael Kors Collection

GIOVANNI GIANNONI/WWD

LAUNCHMETRICS SPOTLIGHT

Brandon Blackwood

COURTESY OF BRANDON BLACKWOOD

Sonia Rykiel

Photo: Marcio Madeira / FirstView.com

Felder Felder

Photo: Yannis Vlamos / InDigital | GoRunway

Angel Chen

Photo: Courtesy of Angel Chen

Massimo Giorgetti

Image: MSGM fw23/Launchmetrics Spotlight

Alberta Ferretti

image via Catwalkpictures.com

Alexander McQueen

Photo: Gianni Pucci / GoRunway.com

Відомі вітчизняні бренди не відстають від своїх знаменитих колег. Andre TAN, ELENAREVA, Ksenia Schnaider, PRZHONSKAYA, Nadya Dzyak, DZHUS, Lake Studio також зобов’язалися не використовувати натуральне хутро у своїх колекціях.

Андре Тан так пояснив відмову модного бізнесу від використання натурального хутра:

«Світовий ринок активно відходить від використання натурального хутра і замінює його на штучне, яке не поступається ані за якістю, ані за зовнішнім виглядом, та й узагалі зберігає тепло не гірше за натуральні матеріали».

Молодий український дизайнер Iren Koro також обирає штучне хутро Tissavel для створення креативного одягу. Шубки зі стилізованого під ламу штучного хутра від Donglim-Tissavel виглядають неперевершено.

Iren Koro

Якщо ви любите бути у центрі уваги, обирайте у каталозі Екохутро Україна яскраві довговорсові тканини під ламу, шийте шубки чи милі хутряні аксесуари і робіть свій образ унікальним.

Поділитись:

You may also like