Не відрізнити: 15 модних шуб зі штучного хутра

Карл Лагерфельд завжди вмів передбачати тенденції. Ще в 2010-му році він показав осінньо-зимову колекцію, яка практично вся була зшита зі штучного хутра, яке нагадує хутро яка. Тоді в Chanel це назвали fantasy fur, а сам дизайнер прокоментував, що носити таке вбрання – це новий шик. Пройшло практично 10 років з того моменту, і еко-хутро нарешті стало дійсно масовим явищем, а на питання «З чого зроблено вашу шубу» можна тепер відповісти без ніяковості про її штучне походження.

на питання “З чого зроблено вашу шубу” можна тепер відповісти, не ніяковіючи, про її штучне походження

Burberry

Stand

Givenchy

Fuzz Not Fur

A Perdifiato

Balenciaga

Erdem

Helmut Lang

Sally Lapointe

Nanushka

Tibi

Stand

Vince

Saint Laurent

За останній час від використання натурального хутра відмовились такі гіганти індустрії, як Givenchy, Michael Kors і Calvin Klein. Кожний сезон бренди пропонують все більше різноманіття пальт і шуб з еко-хутра, які дійсно важко відрізнити від натуральних. Наприклад, Ердем Мораліоглу пропонує цієї зими леопард, в Burberry демонструють пухнасті моделі в молочному кольорі, а бренд Staud грає за всіма законами стрітстайла – їх різнокольорові шуби зі штучного хутра важко не помітити у натовпі.

Ставку на “натуральний” зовнішній вигляд роблять Givenchy і Nanushka, а в колекції A Perdifiato є розкішний кейп, який нагадує норковий.

Джерело: https://vogue.ua/article/fashion/tendencii/ne-otlichit-15-modnyh-shub-iz-iskusstvennogo-meha.html 

Поділитись:

You may also like