Бренд Gucci відмовився від використання хутра

Модний дім Gucci приєднався до брендів, які не будуть використовувати хутро у виготовленні колекцій.

Про це заявив Марко Біццаррі, генеральний директор Gucci: «Ви думаєте, що хутро досі актуальне? Я вважаю, що це не сучасно, і ми вирішили відмовитись від цього матеріалу. Хутро застаріло, і на заміну йому краще використовувати креатив».

Бренд підписав контракт з Fur Free Alliance — організацією, яка займається захистом тварин в модній індустрії. Договір набирає чинності з весняно-літньої колекції бренду, де замість хутра будуть використовуватися його замінники, шерсть і матеріали, виготовлені за новими технологіями.

Незважаючи на те, що продажі хутряних виробів приносять Gucci 12 мільйонів доларів на рік, представники бренду розуміють, що використання хутра відштовхує частину клієнтів, а також спеціалістів, які могли б працювати в компанії. До слова, на цей момент жінки займають понад 60% робочих місць в Gucci, і крім того, бренд здійснює донації в UNICEF, спрямовані на розвиток жіночої освіти в небагатих країнах Гендерне різноманіття і підтримка жінок — ще один аспект сучасності, у якому зацікавлені представники Gucci.

Ви думаєте, що хутро досі актуальне? Я вважаю, що це не сучасно, і ми вирішили відмовитись від цього матеріалу. Хутро застаріло, і на заміну його краще використовувати креатив

GUCCI®

Фото: Gucci, Getty Images

Повертаючись до хутра… Від його використання вже відмовились такі бренди, як: Stella McCartney, Ralph Lauren, Armani Group, Hugo Boss і Calvin Klein, а ритейлер Net-A-Porter більше не продаватиме вироби з натурального хутра.

«Деякі тварини прекрасні в своєму природному середовищі проживання і ніде більше», – запевнила Анджеліна Джолі в листі, приуроченому до 150-й грічниці Harper’s Bazaar.

До цього коментаря можна додати лише одне: не дикі, спеціально вирощені і будь-які інші тварини також.

Джерело: https://harpersbazaar.com.ua/fashion/news/brend-gucci-otkazalsya-ot-ispolzovaniya-meha/

Поділитись:

You may also like